Patříme k předním personálním agenturám v ČR.

Personální agentura CPS – Communication & Publishing Services, s.r.o. poskytuje odborné služby v oblasti lidských zdrojů. Specializujeme se na klíčové segmenty personalistiky.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v personálním poradenství a agenturním zaměstnávání. Od počátku podnikání na českém trhu jsou naším hlavním cílem spokojení klienti, kteří se na nás budou s důvěrou obracet znovu.

Organizujeme profesionální řešení pro nábor nových zaměstnanců do českých i zahraničních firem, které působí nejen na území České republiky, ale také na Slovensku a v celé EU. Pro významné společnosti dodáváme zaměstnance na hlavní pracovní poměr nebo na dočasný zaměstnanecký poměr.

Zajistíme pro vás nejlepší odborníky ze všech odvětví. Na základě vašich požadavků vybereme nejvhodnějšího kandidáta.

Potřebujete odbornou radu?

Během podrobného pracovního pohovoru jsme schopni zjistit kvality, předpoklady a potenciál uchazečů. Ušetříme váš čas. Nechte to na zkušené personální agentuře.

Profesionální tým pracovníků nabízí spolehlivé jednání, poskytování kvalitních služeb klientům i kandidátům o zaměstnání, diskrétnost, transparentnost a dodržování všech domluvených podmínek. Vždy nabízíme optimální řešení pro obě strany.

Rozhodli jste se využít služeb úspěšné personální agentury? Vyplňte kontaktní formulář. Konkrétní podmínky spolupráce domluvíme na osobní schůzce. Potřebujete odbornou radu?  Neváhejte nám zavolat. Jsme připraveni kompetentně zodpovědět všechny vaše dotazy.

CPS – Communication & Publishing Services, s.r.o. – jednička v personalistice!