What We Can Do

Our Services

Dodání zaměstnanců do firem

Zajistíme pro vás kvalifikované pracovníky na všechny požadované pozice. Nejedná se jen o pracovní místa na hlavní pracovní poměr. Seženeme vám také brigádníky nebo pracovní síly na sezónní práce.

Poradenství, legislativa

Nejste se jisti, že vyberete ty správné zaměstnance? Potřebujete odborně poradit? Nechte to na nás. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějších pracovníků na požadované pozice.

Who We Are

About Us

In blandit posuere libero, in maximus justo tempor ut. In eget lacus id ante sollicitudin varius. Nullam sollicitudin turpis arcu, id molestie nisi tincidunt ut. Vestibulum convallis sed turpis eget rutrum.

In lacinia scelerisque rutrum. Nulla feugiat volutpat erat, at tincidunt libero lobortis sit amet. In sollicitudin convallis blandit. Mauris porta felis a ultricies imperdiet. Nam tempor urna mauris. Nulla facilisi. Suspendisse eleifend elementum risus, pretium ultrices nisi sodales non.

The Blog

News

What People Say

Testimonials

Zkušenosti s CPS s.r.o. hodnotím velmi pozitivně. Díky nim jsme do své firmy získala tři stabilní zaměstnance na specializovaný post!

Anna Nováková

Na doporučení známého jsem vyzkoušela tuto personální agenturu a nemohu jinak než chválit! Konečně jsem našla nové zaměstnance s chutí do práce.

Romana Nesvadbová

Využil jsem poradenství firmy CPS s.r.o. a musím říct, že spousty informací, které mi poskytli, byly pro mě opravdu přínosných.

Honza Čechal

Spolupráci s touto firmou považuji za obohacující zkušenost, která mi navíc do firmy přinesla 2 nové zaměstnance.

Martin Kristian

Work With Us

Our Clients

Our Team

Meet The Team

Amanda Seyfried

Head of Innovation

Ethan Thomas

Customer Relations

Donald Simpson

Head of Operations

Jeff Green

Managing Director

Subscription

Keep Up To Date

If you want to contact us about any issue please call (+44) 555 890767 or send us an e-mail. If you would like to submit a proposal for consideration simply submit a quote.

[mc4wp_form id=”768″]

Visit Us
Washington, DC 20002, US
Email Us
info@saturnthemes.com
Call Us
+44) 555 890767