Sháníte letní brigádu? Potřebujete si přivydělat?

Studujete nebo jste na mateřské dovolené? Nevíte na koho se obrátit?

V současné době je nezaměstnanost v ČR na historickém minimu. Nedostatek pracovníků na sezónní práce ovlivňuje výši hodinové sazby, kterou zaměstnavatelé brigádníkům nabízí. Pokud se osvědčíte, tak je možné, že vám nabídnout práci na plný úvazek nebo praxi pro studenty středních i vysokých škol. Vyberte si brigádu v oboru, který studujete. Bude to skvělý start vaší pracovní kariéry. Postavte se na vlastní nohy. Staňte se finančně nezávislými.

Obáváte se, že uzavřete smlouvu za nevýhodných pracovních podmínek? Nebojte se odmítat neseriózní pracovní nabídky.  Využijte profesionálních služeb personálních agentur.

CPS – Communication & Publishing Services, s.r.o. se specializuje na agenturní zaměstnávání a personální poradenství. Naši specialisté vám rádi a ochotně poradí a provedou vás všemi úskalími při hledání vhodné brigády. Sjednejte si osobní schůzku, na které nám sdělíte své požadavky.

Mezi naše klienty patří významné české i zahraniční společnosti. Zajišťujeme dodání zaměstnanců do soukromého sektoru i státní správy. Nenechte si ujít skvělou příležitost dobře si přivydělat při studiu nebo na mateřské dovolené. Pomůžeme vám najít skvěle placenou seriózní práci. S budoucím zaměstnavatelem vám domluvíme nadstandardní pracovní podmínky.

Spolehněte se na profesionály! Spolehněte se na CPS!

Budu platit provizi?

Pokud hledáte práci na hlavní pracovní poměr nebo sezónní práci či brigádu, vždy využijte odborných služeb osvědčené personální agentury. Nemusíte mít obavy. Uchazeč o zaměstnání žádnou provizi ani poplatky neplatí.

Patříme k renomovaným personálním agenturám, které působí na českém trhu v oblasti lidských zdrojů již mnoho let. Nabízíme dlouholeté zkušenosti, profesionální jednání, diskrétnost a kvalitní služby. Mezi naše hlavní činnosti patří dodání zaměstnanců do firem a personální poradenství.

Nevíte, jak nás najít na internetu? Zadejte klíčové slovo hledám práci.

Sjednejte si s námi osobní schůzku a sdělte nám své požadavky a představy o vysněné pracovní pozici. Na základě vašich pracovních zkušeností, znalostí a dovedností vám doporučíme vhodnou pracovní pozici.

Pomáháme lidem změnit budoucnost a zkvalitnit jejich profesní život. Využijte naše odborné služby. Čeká na vás lepší práce a skvělé finanční ohodnocení. Získejte práci svých snů. Nabízíme velmi zajímavé pracovní příležitosti v soukromé i státní sféře. Mezi naše klienty patří české i zahraniční společnosti.

Dobrá práce znamená kvalitnější život!

Poradíme vám, jak na to.

Nejdříve se zamyslete nad tím, o jakou práci máte zájem. Co očekáváte od budoucího zaměstnavatele a co mu sami můžete nabídnout. V jakém oboru máte zkušenosti, jaké jsou vaše dovednosti a schopnosti. Hledáte práci na HPP nebo brigádu? Chcete pracovat v soukromém sektoru nebo státní správě? To jsou otázky, na které si musíte odpovědět, než začnete hledat nové zaměstnání. Další důležitou věcí, bez které se při hledání práce neobejdete, je napsání životopisu. Napište stručně, jaké máte vzdělání a popište srozumitelně vaše předchozí pracovní zkušenosti.

Možností, jak najít dobrou práci je celá řada. V současné době většina uchazečů o zaměstnání využívá internet a sociální sítě. Nejvíce využívanou sociální sítí pro hledání práce je Linkedln. Je to vlastně taková profesní sociální síť. Pokud zde umístíte svůj virtuální životopis, tak budete dostávat vy sami nabídky od zaměstnavatelů, kteří hledají pracovníky. Proto je důležité, aby životopis vypadal profesionálně a uváděli jste pouze pravdivé údaje. Součástí životopisu je také fotografie. Pomocí Linkedln můžete kontaktovat své kolegy a předešlé zaměstnavatele, aby vámi uvedené údaje o pracovních zkušenostech potvrdili jedním kliknutím. Také je možné požádat předchozí zaměstnavatele o slovní doporučení.

Další možností je oslovení personální agentury, která vám pomůže najít ideální pracovní místo. Vyberte si některou z větších a renomovaných personálních agentur. Sjednejte si osobní schůzku a nechte si odborně poradit.

Naše personální agentura CPS – Communication & Publishing Services, s.r.o. se specializuje na dodání zaměstnanců do firem a personální poradenství. Budou se vám věnovat zkušení personalisté s dlouholetou praxí v oboru. Sdělte nám své požadavky. Na základě pracovních zkušeností a dovedností vás dokážeme správně nasměrovat. Rozšíříme vaše možnosti při hledání vysněného zaměstnání. Máme přehled o aktuálních pracovních pozicích na trhu práce v ČR. Spolupracujeme s českými i zahraničními společnostmi, které hledají kvalifikované zaměstnance. U nás neplatíte žádnou provizi!

Lepší práce! Lepší život!

Máte dotaz, který zde nezazněl?

Pokud jste zde nenašli odpověď na svou otázku. Neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho kontaktního formuláře.